Znajdź nas na Facebook - rozwiń/schowaj

DSW - miejsce dla Ciebie

Wydział Zamiejscowy DSW w Kłodzku

Koło Naukowe Psychologii i Pedagogiki "Cognitia"

 

Koło Naukowe Psychologii i Pedagogiki COGNITIA – to rozwój, nauka i pasja!

Logotyp Koło Naukowe Psychologii i Pedagogiki "Cognitia"

Uczestnictwo w  Kole to możliwość samorozwoju, to pogłębianie i doskonalenie wiedzy, umiejętności i kompetencji zawodowych -  to otwarta szansa rozwijania pasji, z przyjacielskim wsparciem i profesjonalną opieką naukową dr Andrzeja Chmiela.

 

Koło Naukowe Psychologii i Pedagogiki COGNITIAto inspirujące spotkania, ciekawe warsztaty i doskonałe szkolenia!

 

Działamy od 18 stycznia 2012 r. na Wydziale Zamiejscowym DSW w Kłodzku. Członkowie Koła biorą udział w spotkaniach naukowych, szkoleniach, seminariach, konferencjach, warsztatach i projektach naukowo-badaczych z zakresu psychologii, pedagogiki i edukacji.

 Uczestniczyliśmy między innymi w:

  1. Szkoleniu podnoszącym profesjonalne kwalifikacje terapeutyczne pt. „Wykorzystanie Podejścia Skoncentrowanego na Rozwiązaniach w Edukacji (ESR)

  2. Międzynarodowych Naukowych Seminariach Poradoznawczych: „Rozwój zawodowy nauczycieli i doradców” oraz “Teacher as a counselor – recent research, actual trends and upcoming challenges in career counseling”

  3. Seminariach naukowych podnoszących kompetencje zawodowe m.in: „O mediacjach i dialogu w edukacji”.

  4. Międzynarodowym Seminarium Kół Naukowych – Koła Naukowe Szkołą Twórczego Działania, gdzie odnieśliśmy znaczący sukces i zostaliśmy nagrodzeni wyróżnieniem.

 

Koło Naukowe Psychologii i Pedagogiki COGNITIAto także koncerty, wystawy, projekcje filmowe, dyskusje, wyjazdy naukowe i tajemnicze słodkie niespodzianki!       

Dołącz do nas!

Zapraszamy i czekamy właśnie na Ciebie :-)